top of page

DIGIAGENTUUR - DIGITURUNDUS JA SEO OPTIMEERIMINE

 • Kampaania loomine ja hooldamine

 • Märksõnade analüüs

 • Google Analytics seadistamine

 • Google reklaami hind algab 200 eurot/kuus

google reklaamide kampaania pilt

Tasuta Google Analytics, Tag ja Console paigaldus igale püsikliendile!

Google reklaam ehk Google ADS

Google on kõige populaarsem otsingumootor maailmas ning Google reklaami kasutamine on oluline osa digitaalsest turundusest. Digiagentuur Ethos pakub professionaalset reklaamiteenust ja internetiturunduse lahendusi, mis aitavad suurendada ettevõtte veebilehe külastatavust ja müüki. Kindel digiturundus!

 

Meie digiturunduse ekspertide poolt loodud Google Ads kampaaniad on suunatud konkreetsele sihtgrupile ning võimaldavad mõõta kampaania tulemuslikkust reaalajas.

Interneti kasutajate arv Eestis kasvab pidevalt ning seetõttu on digitaalne turundus ja interneti reklaam üha olulisemaks muutunud.

Ettevõtte veebipõhise turunduse tõhustamiseks on oluline investeerida digiturunduse lahendustesse nagu Google Ads. Meie digitaalsete turundusstrateegiate abil suurendate oma ettevõtte nähtavust ja jõuate potentsiaalsete klientideni, et suurendada oma müüki ja kasumit.

 

Kui soovite parandada oma ettevõtte internetiturundust ning kasutada Google Ads'i siis võtke ühendust digiagentuur Ethosega. Meie kogenud digiturunduse spetsialistid aitavad teil luua tõhusaid kampaaniaid ja muudame reklaamimise Teie jaoks mugavaks.

Google rankings CTR % from 1 to 10
 • Märksõnade uurimine

 • SEO audit

 • Tehniline SEO

 • SEO Eesti ja rahvusvahelisele turule

 • Kindel tulemus 3 kuuga!

Suudame teid viia Google esimesele lehele olenemata teie alast. Kindel tulemus garanteeritud

Otsingumootori optimeerimine ehk SEO

SEO (otsingumootorite optimeerimine) on pikaajaline protsess mis võib võtta mitu kuud, et saavutada tõeliselt märkimisväärseid tulemusi. Kodulehe optimeerimise protsess aitab teil saavutada püsivat ja kvaliteetset liiklust oma veebisaidile. Meie SEO teenuste tulemus on näha juba paari kuuga!

Meie SEO teenus sisaldab põhjalikku SEO optimeerimist ehk veebilehe optimeerimist ning meie SEO teenuse tulemus on kiire. Digiagentuuri Ethos meeskond jälgib pidevalt teie veebisaidi edusamme. Investeerimine meie SEO paketti on oluline samm oma SEO optimeerimise  saavutamiseks ning meie kogenud meeskond on valmis aitama teil saavutada paremaid tulemusi veebis.

Meie SEO Eesti teenus sisaldab ka põhjalikku aruandlust ja jälgimist, et saaksite jälgida oma veebisaidi edusamme ja tulemusi. Digiagentuur Ethos meeskond jälgib pidevalt teie veebisaidi edusamme ja tulemusi ning jagab regulaarselt aruandeid ja soovitusi, et teil oleks hea ülevaade oma kodulehest. Ja parim osa? Kõik see on saadaval vapustava SEO hinna eest! :)

Landing page of a site called Fitway
kodulehe tegemise pilt
 • Veebilehtede tegemine

 • E-poe tegemine

 • UI/UX optimeerimine

Kodulehe tegemine

Digiagentuur Ethos pakub professionaalset veebiarenduse teenust, mis hõlmab kodulehe tegemist ja e-poe loomist vastavalt klientide vajadustele ja soovidele.

 

Meie meeskond tegeleb kodulehe loomisega algusest lõpuni alustades kujundusest ja lõpetades programmeerimise ja testimisega.

 

Lisaks pakume ka spetsialiseeritud teenust e-poe tegemisel, mis hõlmab turunduse strateegia väljatöötamist, makseväravate seadistamist ning tarneahela juhtimist.

Meie eesmärk on tagada klientidele kvaliteetne ja funktsionaalne veebileht või e-pood, mis vastab tänapäevastele standarditele ning aitab tõsta nende ettevõtte nähtavust ja müüki. Lisaks pakume ka hooldus- ja toe teenuseid, et tagada veebilehe sujuv toimimine pärast selle valmimist.

Meie kodulehtede ja e-poodide loomisel paneme suurt rõhku kasutajakogemusele, et tagada sujuv navigeerimine ja positiivne ostukogemus.

Kvaliteetne kodulehe loomine on oluline ettevõtte digitaalse kohaloleku loomisel ja meie võtame selle vastutuse enda kanda.

A phone with opened facebook app and next to it has social media spelled out with scrabble buttons
 • Facebook reklaamid

 • Kampaania loomine ja hooldamine

 • Märksõnade analüüs

 • Rekaamide disainime

 • Märksõnade analüüs

 • Facebook Pixli ühendamine

Sotsiaalmeedia Reklaamid

Sotsiaalmeedia reklaamid on oluline osa digitaalsest turundusest ning digitaalne turundusagentuur Ethos pakub professionaalset sotsiaalmeedia turundusteenust. Meie eksperdid aitavad luua tõhusaid sotsiaalmeedia reklaamikampaaniaid, mis on suunatud konkreetsele sihtgrupile ning aitavad suurendada ettevõtte bränditeadlikkust ja jälgijaskonda sotsiaalmeedia kanalites.

Eestis on sotsiaalmeedia kasutamine väga levinud ning seetõttu on sotsiaalmeedia reklaamid muutunud oluliseks turunduskanaliks. Meie digiturundusstrateegiad võimaldavad teil jagada oma sõnumit suurele publikule ning luua atraktiivset sisu, mis on seotud Teie brändiga. Meie sotsiaalmeedia turundusteenused hõlmavad populaarseid platvorme nagu Facebook, Instagram ja TikTok.

Kui soovite tõhustada oma digitaalset turundust ja kasutada sotsiaalmeedia reklaame, siis võtke ühendust digitaalse turundusagentuur Ethosega. Meie professionaalsed digiturunduse eksperdid aitavad teil luua tõhusaid sotsiaalmeedia kampaaniaid, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Kasvatage oma äri

Digiagentuur Ethos pakub läbimõeldud lahendusi digiturunduse valdkonnas mis aitavad ettevõtetel online keskkonnas hästi esindatud olla. Ettevõte pakub erinevaid digitaalse turunduse strateegiaid ja lahendusi mis aitavad ettevõtetel oma eesmärke saavutada ning turunduslikke tulemusi maksimeerida. Meie peamisteks teenusteks on SEO optimeerimine, Google reklaam, veebilehe tegemine, e-poe tegemine ja sotsiaalmeedia reklaamid. 

Digiturundus on tänapäeval üks olulisemaid viise kuidas ettevõtted saavad oma klientidega suhelda ning uusi kliente leida.

Digiagentuur Ethos on spetsialiseerunud digitaalse turunduse valdkonnale ning pakub oma klientidele parimaid lahendusi ja nõuandeid kuidas nende ettevõte internetiturunduse kaudu edukaks muuta.

Lihtne nagu...

1

Küsida pakkumist kas helistades või emailiga.

2

Tutvuda pakkumisega ja vastata mõnele küsimusele täpsustavalt ning...

3

...istuda rahulikult ja nautida tulemusi. Keerulise töö teeme Teie eest ära meie.

bottom of page