top of page

Kuidas tõsta müüki SEO ja reklaamide abil: tõhusad strateegiad ja parimad tavad

Soovite suurendada oma müüki? Selle saavutamiseks on mitmeid turundusstrateegiaid mille hulgas on SEO (otsingumootorite optimeerimine) ja kindlasti digi reklaamid. Käesolevas blogipostituses uurime kuidas neid kahte strateegiat tõhusalt kasutada, et suurendada müüki.


Kuidas SEO aitab kasvatada müüki?


a) Märksõnauuring: Alustuseks on oluline teha põhjalik märksõnauuring, et leida just teie tootele või teenusele sobivad ja populaarsed märksõnad. Nende märksõnade optimeerimine veebisaidil ja sisus aitab parandada teie nähtavust otsingutulemustes. Mida kõrgemal te asute seda rohkem teie veebilehte külastatakse.

b) Kvaliteetne sisu: Looge kvaliteetset sisu mis vastab teie sihtgrupi vajadustele ja pakub väärtust. Optimeerige sisu märksõnade abil ning lisage huvitavat ja informatiivset teavet mis tõmbab ligi potentsiaalseid kliente. Kirjutage ka vahest artikkel või kaks.

c) Veebisaidi tehniline optimeerimine: Veenduge, et teie veebisait oleks tehniliselt optimeeritud sealhulgas kiire laadimisaeg, mobiilisõbralikkus ja kasutajasõbralik navigeerimine. Need tegurid aitavad parandada kasutajakogemust ja suurendada konversioonimäärasid. Maandumisleht ja CTA nupp on kindlasti vajalikud!

d) Kohalik SEO: Kui teil on füüsiline asukoht on kohalik SEO äärmiselt oluline. Optimeerige oma veebisait kohalike märksõnade ja sihtlinnade järgi ning lisage oma ettevõtte andmed kohalikesse kataloogidesse ja kaardirakendustesse. Samuti üritage ehitada tagasilinke kohalike ettevõtetega.


Reklaamide strateegiad müügi tõstmiseks:


a) Google Ads: Kasutage Google Ads'i platvormi, et luua sihitud reklaame mis ilmuvad otsingutulemustes ja partnerveebisaitidel. Seadistage hoolikalt sihtgrupid, kasutage märksõna sihtimist ja jälgige reklaami tulemuslikkust, et optimeerida oma kampaaniaid. Google otsingureklaamid on digiturunduse kuningas!

b) Sotsiaalmeedia reklaamid: Facebook, Instagram, TikTok ja teised sotsiaalmeedia platvormid pakuvad reklaamivõimalusi mis võimaldavad teil jõuda oma sihtgrupini ja suurendada müüki. Valige õiged sihtgrupid, looge atraktiivseid reklaame ja kasutage reklaamistrateegiaid mis kõige paremini sobivad teie ettevõttele.

c) Remarketing: Remarketing võimaldab teil jõuda potentsiaalsete klientideni kes on juba teie veebisaiti külastanud. Kasutage sihitud reklaame, et meelde tuletada oma brändi ja pakkumisi ning suurendada konversioonimäärasid. Mõelge välja vahvad pakkumised inimestele kes teilt juba korra ostsid. (LUGEGE SEDA BLOGI)


Mõõtmine ja optimeerimine:


ANALÜÜSIGE, ANALÜÜSIGE JA ANALÜÜSIGE!!!


a) Analüüsige andmeid: Kasutage analüütikatööriistu nagu Google Analytics, et jälgida oma SEO ja reklaamide tulemuslikkust. Analüüsige andmeid! Näiteks külastajate arvu, konversioonimäärasid ja reklaamikulutusi, et saada ülevaade oma turundustegevuse efektiivsusest.

b) A/B testimine: Proovige erinevaid SEO-strateegiaid ja reklaamide variante ning tehke A/B teste, et näha millised meetodid toimivad kõige paremini teie sihtgrupi jaoks. Optimeerige oma lähenemist pidevalt vastavalt saadud tulemustele.


Nii SEO ja Google reklaamid on tõhusad vahendid müügi suurendamiseks. Kasutades strateegiaid nagu märksõnauuring, sisuoptimeerimine, tehniline SEO, reklaamiplatvormid ja mõõtmine saate tõsta oma ettevõtte nähtavust. Oluline on jälgida tulemusi ning teha vastavalt kohandusi ja optimeerida oma lähenemist, et saavutada suuremat käivet. Üks on kindel - ise asi kas te usute või ei - kui te kasutate SEO (olete Google esimesel lehel) ja reklaamite siis teil kasvab käive hüppeliselt! Oleme kohtunud ettevõtetega kes ei oleks eales uskunud, et nad suudavad saavutada selliseid tulemusi. Paljud arvavad siiamaani, et see on unenägu. (: Viska ka pilk peale meie arvustustele ja partneritele.

bottom of page