top of page

Kui palju maksab koduleht?

Tänases blogipostituses sukeldume põnevasse teemasse mis on paljudele inimestele mõistatuslikuks jäänud – kui palju maksab koduleht? Kui oled kunagi mõelnud kui palju maksab oma unistuste kodulehe loomine ja kas see on taskukohane siis oled õiges kohas.


Alustuseks, olgem ausad – kodulehe hinnad on nagu kameeleonid. Nad võivad ühe silmapilgutusega muutuda ja sõltuvad suurel määral sellest mida sa tegelikult vajad. Nagu öeldakse et, üksikasjades on peidus kurat ja see kehtib eriti kodulehtede puhul.kiire kodulehe tegemine eestis
Koduleht mille hind on 400 eurot


Kui sa oled pigem kodulehe uustulnuk siis tasub teada, et sul on kolm põhilist varianti:


  1. Ise tehtud leht – Kui sul on vabalt aega ja oskusi võid endale ise kodulehe luua. Internetist leiab erinevaid platvorme mis aitavad sul seda teha nagu näiteks WordPress, Wix või Squarespace. Siiski olge valmis selleks, et selleks kulub aega ja vaeva ning lõpptulemus ei pruugi olla nii professionaalne kui sa lootsid. Muidugi selle tulemusel võid avastada, et sinus peitub tõeline koodikunstnik või hoopis loomeinimene. Küll aga soovitame selle selle töö usaldada professionaalile kui just ei ole väike blogi leht või väike portfoolio.

  2. Väikese eelarvega veebidisainer – Kui sa ei soovi ise koodiridadesse süveneda kuid soovid siiski säästa raha võid otsida väikese eelarvega veebidisaineri. Need kuldaväärt tegijad on tihti tudengid või algajad kes soovivad end tõestada. Kuigi hind võib olla taskukohane tuleb arvestada, et professionaalsuse tase võib varieeruda. Mõnikord võib olla vedamist ja saad tõelise pärliga kuid teinekord võib tulla ette ka pettumusi. Tuntumad lehed on: Fiver ja UpWork

  3. Professionaalne veebiagentuur – Kui sul on suurem eelarve ja soovid kindlust, et tulemus vastab kõrgeimatele standarditele siis võib usaldada oma kodulehe loomise professionaalsetele veebiagentuuridele. Nende teenused võivad olla küll kallimad, kuid võid kindel olla, et saad töö kätte millega oled tõeliselt rahul. Lisaks pakuvad nad sageli täiendavaid teenuseid nagu näiteks kodulehe optimeerimine ja turundus, mis on äärmiselt oluline e-poodidele, teenustele ja suurtematele brändidele.

Aga nüüd hakkame rääkima numbritest mis on meie kõigi lemmikteema, eks? Nii et kui võtame kokku eelmised variandid võime näha, et:

  • Ise tehtud leht: See võib sulle maksma minna 0€ kuni mõne sajani sõltuvalt sellest, milliseid tasulisi lisafunktsioone soovid lisada või kui spetsiaalset lehte on vaja.

  • Väikese eelarvega veebidisainer: Hind võib kõikuda umbes 300€ kuni 2000€ vahel sõltuvalt tegija kogemusest ja lisateenuste vajadusest.

  • Professionaalne veebiagentuur: Siin on hinnad juba märkimisväärselt kõrgemad kusjuures võid arvestada vähemalt 3000€-st ja sealt edasi, olenevalt agentuuri mainest ja veebilehe keerukusest.parim veebilehe tegemine eestis
Koduleht mille hind on 800 eurot


Kodulehe hind on selline nagu pizzade hinnad menüüs: kui võtad baasversiooni(Margherita), jääb hind soodsamaks kuid kui lisad juurde ekstra juustu ja hunnikus vorste ning sinke võib hind lõpuks kerkida mitu korda suuremaks. Seega vali oma vajadustele ja eelarvele sobivaim variant ning ära unusta, et investeering heasse kodulehesse tasub end pikas perspektiivis kindlasti ära.


Ka meie pakume kodulehe tegemist ning hinnad on täiesti mõistlikud. Üldjuhul valmistame kodulehed 1 nädala jooksul. 1-5 leheline koduleht jääb kuskil 300-400 euro kanti. Samuti pakume ka e-poe tegemist.


Loodan, et see blogipostitus oli sulle kasulik. Kui oled ise kodulehte loonud või kavatsed seda teha jaga meiega oma kogemust või küsi julgelt nõu. Meile meeldib alati saada kirju oma lugejatelt ning nõu anname ka täiesti tasuta! Seniks aga kodulehe-pai ja kohtumiseni järgmises postituses!

Comentários


bottom of page