top of page

Internetiturundus - Mis see täpselt on?

Internetiturundus on muutunud ettevõtetele hädavajalikuks kui soovitakse jõuda klientideni, kasvatada müüki, tuntust ja ehitada püsivat brändi. Traditsioonilised turundusmeetodid on järjest enam asendumas digitaalsete strateegiatega kuna üha enam inimesi veedab aega internetis otsides informatsiooni, tooteid ja teenuseid. Sellel blogipostitusel uurime mi on internetiturundus, kuidas see toimib ning milliseid meetodeid ja kanaleid saab ettevõtete edukaks turundamiseks kasutada.internetiturundus ja mis see täpselt onINTERNETITURUNDUSE OLEMUS


Internetiturundus hõlmab kõiki tegevusi, strateegiaid ja meetodeid mida ettevõtted kasutavad, et jõuda oma sihtgrupini internetis. Selle eesmärk on pakkuda väärtust oma sihtgrupile, luua pikaajalisi suhteid klientidega, suurendada müüki ja kasvatada bränditeadlikkust. Internetiturundus on paindlik ja mitmekülgne võimaldades ettevõtetel jõuda oma sihtgrupini erinevate digitaalsete kanalite kaudu olgu selleks veebisait, e-posti turundus, sotsiaalmeedia, sisuturundus, otsingumootorid jne.
GOOGLE REKLAAMID


google reklaam digiagentuur ethoselt


Google'i reklaamid - tuntud ka kui Google AdWords - on üks võimsamaid ja levinumaid veebireklaamide platvorme. See võimaldab ettevõtetel kuvada oma reklaame Google'i otsingutulemustes ja ka partnerite saitidel mis võimaldab neil jõuda suurema hulga klientideni. Google'i reklaamid toimivad läbi märksõnade oksjonisüsteemi. Ettevõtted valivad märksõnad mis on seotud nende toodete või teenustega ning pakuvad nende märksõnade eest oksjonil. Reklaamid millel on kõrge kvaliteediskoor ja piisavalt konkurentsivõimelised pakkumised, kuvatakse otsingutulemustes esimestena suurendades seeläbi nende nähtavust ja klikkimissagedust(CTR).


Google reklaamid on olulised mitmel põhjusel. Esiteks miljoneid inimesi kasutab igapäevaselt Google'i otsingut, et leida vajalikku teavet või vastata oma küsimustele. Reklaamide kuvamine otsingutulemustes annab ettevõtetele võimaluse jõuda suure hulga potentsiaalsete klientideni kes juba näitavad huvi nende toodete või teenuste vastu.


Teiseks Google'i reklaamid võimaldavad ettevõtetel sihtida väga spetsiifilisi sihtrühmi. Reklaamide seadistamisel saab valida konkreetseid märksõnu, demograafilisi näitajaid, huvigruppe ning isegi geograafilist asukohta, et reklaame näidata ainult inimestele kes vastavad kindlatele kriteeriumitele. See võimaldab reklaamikampaanial olla väga sihitud ja tõhus.


Lisaks on Google'i reklaamid mõõdetavad ja jälgitavad. Ettevõtted saavad täpselt näha, kui palju inimesi on nende reklaame näinud, kui palju klikke on saadud ning milline on nende investeeringutasuvus. See annab ettevõtetele võimaluse oma reklaamikampaaniat pidevalt optimeerida ja parandada selle tulemuslikkust.SEO(OTSINGUMOOTORITELE OPTIMEERIMINE)


otsingumootoritele optimeerimine digiagentuur ethoselt


SEO on teine võimas komponent internetiturunduses. See on protsess, mille abil parandatakse veebisaidi nähtavust otsingumootorites nagu Google, Bing ja Yahoo. Selle eesmärk on tuua veebisait orgaanilise otsingu tulemuste esimestele lehtedele mis suurendab märgatavalt veebisaidi külastatavust. SEO hõlmab erinavaid tehnikaid, nagu näiteks märksõnade uurimist ja optimeerimist, kvaliteetse sisu loomist, lingiehitust, tehnilist SEO-d ja veebilehe optimeerimist, et tagada selle kiirus ja kasutajasõbralikkus.


SEO põhieesmärk on viia veebisaidi leheküljed otsingutulemuste esimestele lehtedele, kui inimesed teevad otsinguid nende tegevusvaldkonnaga seotud märksõnade abil. Oleme kirjutanud palju erinvaid blogipostitusi SEO teemal, alustades mis SEO üldse on ja lõpetades spetsiifilisemalt lokaalse SEO'ga, mida saab lugeda siit: ETHOS BLOGI
SOTSIAALMEEDIA REKLAAMID


sotsiaalmeedia reklaamid ja turundusSotsiaalmeedia on muutunud tõhusaks platvormiks kus ettevõtted saavad suhelda oma sihtgrupiga ning tõhusalt reklaamida oma teenuseid või tooteid. Sotsiaalmeedia reklaamid võimaldavad ettevõtetel luua sihitud reklaame ja näidata neid kasutajatele kes vastavad kindlatele demograafilistele, huvigruppidele või käitumismustritele. Platvormid nagu Facebook, Instagram ja LinkedIn pakuvad võimalusi sihtrühma täpseks määratlemiseks ning reklaamieelarve tõhusaks kasutamiseks. Sotsiaalmeedia reklaamid võimaldavad ettevõtetel jõuda suurema publikuni ja suurendada bränditeadlikkust.


Siin blogis me kahjuks täpsemalt sotsiaalmeedia reklaamidest ei kirjuta aga kui on tekib küsimusi siis vastame kiiresti ja täiesti tasuta neile kui kirjutate meile väikese kirja.


Need on 3 suuremat ja tugevamat internetiturunduse platvormi. On kindlasti ka teisi nagu näiteks e-posti turundus ja delfi reklaam. Julgen soovitada alguses alustada Google reklaamidega ja peale seda edasi vaadata.


Kui soovite nippe ja trikke kuidas selles keerulises maailmas edasi astuda siis Digiagentuur Ethos on kindlasti tugev valik. Vastame teie kõikidele küsimustele ning anname nõu kuidas edasi toimetada. Valmistame tugevaid turundus kampaaniaid ning paneme teie veebilehe 3 kuuga Google esimesele lehele.

bottom of page