top of page

Digitaalse turunduse saladus: retargetingukampaania

Updated: Apr 2


grey dart in the middle of the black and white dartboard


Retargeting ehk uuesti sihtimine või taassihtimine on digitaalse turunduse taktika, mis võimaldab reklaamida teie veebisaidil käinud inimestele uuesti ilma suurema vaevata. Selle taktika eesmärk on meelitada inimesi tagasi teie veebisaidile ja suurendada nende tõenäosust teha ost või sooritada mõni muu soovitud tegevus.


Retargeting on võimas tööriist, kuid selle kasutamisel tuleb olla ettevaatlik, et mitte muutuda "kleepuvaks" turundajaks. Kuidas seda vältida ja retargetingut õigesti kasutada? Siin on mõned näpunäited.


Seadistage selged eesmärgid


Retargetingukampaania käivitamiseks on vaja selget eesmärki. Millist tegevust soovite, et inimesed teie veebisaidil teeksid? Kas soovite, et nad täidaksid kontaktivormi või teeksid ostu? Milline on teie eesmärk? Sellele küsimusele vastamine aitab teil määratleda, milline peaks olema teie retargetingukampaania strateegia ja kuidas te selle eesmärgi saavutate.


Segmentige oma publik


Te ei soovi, et kõik teie veebisaidil käinud inimesed saavad sama retargetingureklaami. Iga inimene on erinev ja neil võib olla erinevaid vajadusi ja huve. Seetõttu on oluline segmenteerida oma publik. Kasutage erinevaid kriteeriume, nagu näiteks lehe külastamise aeg või konkreetse toote vaatamine, et luua oma publikule kohandatud reklaame.


Looge ahvatlev reklaam


Retargetingukampaania edukuse tagamiseks on oluline luua ahvatlev reklaam. Võite pakkuda boonuseid, nagu allahindlus või tasuta prooviperiood, et inimesi tagasi meelitada. Samuti on oluline pakkuda selget ja ahvatlevat sõnumit, mis räägib teie toote või teenuse kasulikkusest.


Määrake õiged sihtlehed


Retargetingureklaamide sihtlehe määratlemine on sama oluline kui publiku segmenteerimine. Teie reklaamid peaksid viima inimesi täpselt sinna, kus nad soovivad minna. Kui teie reklaam lubab allahindlust, siis peaks see juhtima kliendi otse allahindluse pakkumisele, mitte esilehele!


Jälgige tulemusi ja optimeerige oma kampaaniat


Retargetingukampaania ei ole midagi sellist, mida lihtsalt käivitada ja siis unustada. Teie kampaaniat tuleks pidevalt jälgida ja optimeerida. Vaadake, millised reklaamid toimivad kõige paremini ja millised mitte, ning muutke siis vastavalt oma kampaania. Samuti võite proovida erinevaid segmenteerimis- ja sihtlehtede strateegiaid, et leida parim lähenemisviis teie eesmärgi saavutamiseks.


Ethos digiagentuur pakub retargetinguteenust, mis võimaldab teil kasutada kohandatud retargetingukampaaniaid, et meelitada oma veebisaidi külastajaid tagasi ja suurendada nende tõenäosust soovitud tegevuse sooritamiseks. Meie kogenud spetsialistid aitavad teil seada selgeid eesmärke, segmenteerida oma publikut ja luua ahvatlevaid reklaame, mis toovad teie veebisaidi külastajad tagasi ja suurendavad teie müüki. Lisaks pakume ka Google Ads teenust, mis võimaldab teil jõuda rohkemate potentsiaalsete klientideni. Võtke meiega ühendust ja laske meil aidata teil saavutada digitaalse turunduse edu!


bottom of page